Podmínky registrace a přihlášení

Vážení zájemci o dobrovolnictví na festivalu Open House Brno!

Ať už se vám líbí architektura, výhledy, nebo jen procházení městem, jsem rádi, že jste našli cestu k Open House Brno. Všichni při tomto festivalu chceme najít v Brně to nejzajímavější a podělit se o to s každým, kdo příjde. Akce dávno přerostla koníčka první hrstky organizátorů a abychom  zvládli koordinovat stovky lidí, kteří chtějí pomoci, připravili jsme tento dobrovolnický systém. Po příhlášení najdete knihovničku budov, které se otevíraly v minulosti, i otevíraných v aktuálním ročníku. Pro ten si budete moci cca měsíc před akcí vybrat, zda-li máte zájem na vámi vybraném místě provádět (jako na zámku), či  spíše uvádět a pomáhat návštěvníkům užít si místo, tak jak je máte sami rádi. Pokud máte čas a chuť pomoci i mimo festivalový víkend, organizační tým stále hledá mimo jiné tvůrce podkladů / textů a obrázků pro dobrovolníky, fotografy, nadšené tvůrce audiovizuálních prohlídek a řadu dalších... Dobrovolnické zapojení  je omezeno pouze představivostí a volným časem. 

Těšíme se na každého nového dobrovolníka, protože si sám vyzkouší, jak je úžasné otevřít Brno! 

Pokud jste doposud nikdy nebyli v "knihovničce OHB" prosím registrujte se, přímo do dobrovolnického systému. Budete pak moci získat aktuální pozvánky na pravidelné čtvrteční prohlídky pro dobrovolníky, informace ze světa Open House v cizině, ale třeba i přístup k natočeným videím a textům pro jednotlivá místa. 

Registrace a přihlášení do tohoto systému znamená, že se chcete stát dobrovolníkem na festivalu Open House Brno a souhlasíte s uložením jména a kontaktu, za účelem organizace akce, rozesílání informací a pozvánek souvisejících s OHB. Pro zrušení dříve uděleného souhlasu prosím pište na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pokud máte s přihlášením potíže přes využití odkazu na zapomenuté heslo či přihlašovací jméno, prosím kontaktujte Rosťu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Na začátek
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account