Podmínky registrace a přihlášení

Vážení zájemci o dobrovolnictví na festivalu Open House Brno 2020!

Podzimní termín festivalu potvrdilo téměř devadesát lokací a přes dynamickou situaci, se na akci plně připravujeme a těšíme.

Excelové tabulky dávno přestaly splňovat roli efektivního nástroje a pro podzimní vydání OHB 2020 jsme připravili zbrusu nový dobrovolnický systém. Současná pravidla ochrany osobních údajů vyžadují Váš aktivní souhlas pro evidenci v novém systému a proto Vás žádáme o nové registrace, přímo do dobrovolnického systému.

Registrace a přihlášení do tohoto systému znamená, že se chcete stát dobrovolníkem na festivalu Open House Brno nyní v roce 2020, či v budoucnu a souhlasíte s uložením jména a kontaktu, za účelem organizace akce, rozesílání informací a pozvánek souvisejících s OHB.

Pro zrušení souhlasu prosím pište na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pokud máte s přihlášením potíže přes využití odkazu na zapomenuté heslo či přihlašovací jméno prosím kontaktujte Rosťu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Na začátek
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account