Vitejte na oficiálních stránkách pro dobrovolníky

Připravili jsme pro Vás funkční knihovnu lokalit, příjemnně ovladatelné stránky, informace funkční i na mobilu

Jak to funguje a k čemu to slouží

Něco málo slov o tom, jak používat tento web, k čemu slouží a jak si to všechno parádně užít ...

Nové možnosti pro dobrovolníky

Jak už jste si jistě všimli, letošní ročník festivalu je opravdu zvláštní. Jednak tím, že v řádném, plánovaném termínu proběhl festival Open House Brno formou online přenosů a virtuálních prohlídek,
což jsme si všichni (doufám) náramně užili a jednak tím, že nás na podzim čeká ten reálný festival, na kterém nemůžete chybět a bez vaší pomoci se neobejde.
Před nějakým časem byly zprovozněny nové stránky http://www.openhousebrno.cz. Ty jsou nyní žel bez relevantního obsahu.

Cílem stránek pro dobrovolníky je sbírat průběžně informace o místech, která jsou nebo byla součástí Open House Brno. Za čtyři roky příprav je nyní v databázi více než 120 lokací, které se aktivně zapojily do festivalu Open House Brno. Informace o místech, které můžeme při akci sdílet, je třeba sbírat průběžně a s Vaší pomocí je možné tyto informace rozšiřovat. Stojíme o každý Váš pohled, postřeh z míst, která znáte nebo navštívíte nejen během festivalu. Po každém předešlem ročníku jsme od mnohých z vás dostali dodatečné informace nebo podněty a bylo to perfektní. Ve finále tak vzniká knihovnička, která všem dobrovolníkům umožní mít vždy při ruce potřebné podklady.

Další novinkou je online registrace na lokace, na které chcete mít na starosti. Tato možnost zatím není na žádném světovém Open House. I zde v Brně jsme museli někdy ochotné dobrovolníky žádat, aby šli jinam než si původně představovali a někdy to bylo pro všechny zúčastněné dosti složité.

Napište nám

Pokud nám budete chtít pomoci s webem, umíte se orientovat v HTML5 nebo redakčním systému Jommla, napište nám ... Těšíme se na Vaše nabídky....

OPEN HOUSE BRNO 2020
Brno

ovce@openhousebrno.cz

+420 605 188 558

Vaše zpráva bala odeslána. Děkujeme!